Teak. Med fem lådor och två dörrar. Nyckel finns. Ytslitage, repor. (Höjd 80, bredd 160, djup 42)
2 200 SEK | 2016-08-21 12:03 |
2 100 SEK | 2016-08-21 11:48 |
800 SEK | 2016-08-20 22:36 |
500 SEK | 2016-08-19 19:40 |
400 SEK | 2016-08-19 11:24 |
200 SEK | 2016-08-18 22:50 |
100 SEK | Startpris |