Två-delad. Fanerad. Beslag i förgylld metall. Nyckel saknas. Fanerkomplettering, ytslitage, fanerspricka. (Höjd 140, bredd 110, djup 47)
350 SEK | 2016-08-21 00:14 |
300 SEK | 2016-08-19 10:37 |
100 SEK | Startpris |