Bemålad trä, skinnklädsel. Slitage, klädsel med lagningar.
2 100 SEK | 2016-08-21 11:05 |
2 000 SEK | 2016-08-21 12:02 |
1 800 SEK | 2016-08-21 12:01 |
1 200 SEK | 2016-08-21 08:50 |
1 000 SEK | 2016-08-19 00:05 |
750 SEK | 2016-08-20 11:10 |
450 SEK | 2016-08-19 19:41 |
300 SEK | 2016-08-18 22:06 |
100 SEK | Startpris |