Fanerat, med förgylld dekor. Tre mindre lister saknas. (Höjd 85, bredd 92, djup 44)
900 SEK | 2016-08-21 11:50 |
850 SEK | 2016-08-20 22:04 |
600 SEK | 2016-08-21 11:46 |
400 SEK | 2016-08-19 13:11 |
300 SEK | 2016-08-19 09:39 |
100 SEK | Startpris |