Med sex ljusarmar. Delvis förgylld mässing. Elektrifierad med tre ljuspunkter. Några prismor med nagg. (Höjd 90)
2 400 SEK | 2016-08-21 11:50 |
2 300 SEK | 2016-08-21 11:49 |
2 200 SEK | 2016-08-21 09:29 |
1 800 SEK | 2016-08-21 02:04 |
1 200 SEK | 2016-08-20 21:26 |
600 SEK | 2016-08-20 07:25 |
550 SEK | 2016-08-19 23:15 |
400 SEK | 2016-08-19 16:40 |
150 SEK | 2016-08-19 08:53 |
100 SEK | 2016-08-19 06:20 |
100 SEK | Startpris |