Bronserad och förgylld. Mindre förgyllningsslitage. (Diameter 52)
1 200 SEK | 2016-08-21 11:48 |
1 100 SEK | 2016-08-21 11:46 |
1 000 SEK | 2016-08-20 20:32 |
800 SEK | 2016-08-20 19:55 |
500 SEK | 2016-08-19 15:31 |
450 SEK | 2016-08-18 22:34 |
350 SEK | 2016-08-18 20:45 |
100 SEK | Startpris |