Alm och mässing. Ytslitage, fot med mindre fanerskador. (Höjd ca.140)
550 SEK | 2016-08-20 23:07 |
500 SEK | 2016-08-20 11:52 |
450 SEK | 2016-08-20 00:15 |
400 SEK | 2016-08-20 11:35 |
150 SEK | 2016-08-19 02:27 |
100 SEK | Startpris |