Målad på papp uppklistrad på väv.Uppspänd på ram. Slitage, skador. (116x135)
6 600 SEK | 2016-10-23 11:43 |
6 400 SEK | 2016-10-22 21:44 |
6 200 SEK | 2016-10-23 10:19 |
5 000 SEK | 2016-10-22 20:22 |
3 000 SEK | 2016-10-20 23:25 |
800 SEK | 2016-10-20 23:08 |
700 SEK | 2016-10-20 21:15 |
600 SEK | 2016-10-20 20:08 |
500 SEK | 2016-10-20 19:57 |
100 SEK | Startpris |