Niklas Falkengren, Jönköping. Bronserad och förgylld. För två ljus. Krönt med rosett. Krön med lagning, senare bronsering och förgyllning. (62x37)
11 500 SEK | 2016-10-23 10:27 |
11 000 SEK | 2016-10-22 20:11 |
9 000 SEK | 2016-10-22 11:40 |
8 600 SEK | 2016-10-21 12:27 |
6 000 SEK | 2016-10-21 15:52 |
2 600 SEK | 2016-10-20 21:02 |
2 100 SEK | 2016-10-20 23:49 |
800 SEK | 2016-10-20 22:06 |
200 SEK | 2016-10-20 21:11 |
100 SEK | 2016-10-20 20:01 |
100 SEK | Startpris |