Målad på papp, uppklistrad på skiva. Slitage, skador. (105x128)
20 500 SEK | 2016-10-23 11:52 |
20 000 SEK | 2016-10-23 11:56 |
6 400 SEK | 2016-10-22 09:55 |
4 600 SEK | 2016-10-21 11:48 |
1 500 SEK | 2016-10-20 23:29 |
150 SEK | 2016-10-20 23:09 |
100 SEK | 2016-10-20 20:16 |
100 SEK | Startpris |