Bronserad och förgylld. Krön med infälld porträtt. Senare glas och bakstycke, kröndekor med sprickor, ställvis med färgslitage. (Höjd 126, bredd 54)
4 400 SEK | 2016-11-05 21:29 |
4 200 SEK | 2016-11-03 22:05 |
600 SEK | 2016-11-03 20:41 |
500 SEK | 2016-11-03 20:28 |
100 SEK | 2016-11-03 19:51 |
100 SEK | Startpris |