Oval form, krönt med rosett. Framtagen originalförgyllning. Ytslitage, märken, spegelglaset med fläckar, krönet med lagningar. (Höjd 85, bredd 60)
4 200 SEK | 2016-12-11 11:54 |
4 000 SEK | 2016-12-11 11:45 |
3 600 SEK | 2016-12-11 10:21 |
2 500 SEK | 2016-12-10 21:42 |
2 100 SEK | 2016-12-08 21:39 |
450 SEK | 2016-12-08 19:56 |
100 SEK | 2016-12-08 19:19 |
100 SEK | Startpris |