Carl Magnus Fogelgren, spegelmakare i Linköping. Hallstämplad och signerad. Senare bronsering och bemålning, senare glas, krön med torrspricka. Proviniens: Valåsens herrgård, Karlskoga. (Höjd 155, bred 69)
2 400 SEK | 2016-12-11 12:07 |
2 300 SEK | 2016-12-11 11:57 |
2 100 SEK | 2016-12-11 09:45 |
1 800 SEK | 2016-12-11 10:54 |
1 300 SEK | 2016-12-10 20:33 |
1 200 SEK | 2016-12-10 15:29 |
1 100 SEK | 2016-12-10 15:21 |
1 000 SEK | 2016-12-09 20:27 |
1 000 SEK | 2016-12-10 12:53 |
850 SEK | 2016-12-10 11:04 |
600 SEK | 2016-12-09 10:14 |
550 SEK | 2016-12-09 12:58 |
450 SEK | 2016-12-08 19:58 |
200 SEK | 2016-12-08 20:57 |
100 SEK | Startpris |