Uppklistrad på väv. Slitage, skador. (94x155)
7 200 SEK | 2016-12-11 11:40 |
7 000 SEK | 2016-12-11 12:00 |
6 200 SEK | 2016-12-11 11:15 |
2 600 SEK | 2016-12-10 19:07 |
1 600 SEK | 2016-12-10 16:07 |
1 400 SEK | 2016-12-09 19:39 |
1 400 SEK | 2016-12-09 22:56 |
1 000 SEK | 2016-12-09 21:13 |
150 SEK | 2016-12-08 23:50 |
100 SEK | Startpris |