Bronserad och förgylld. Med otydlig hallstämpel. Senare bronsering och förgyllning. Krön med lagning, kantavslag. (Höjd 68, bredd 28)
1 900 SEK | 2017-01-08 11:58 |
1 800 SEK | 2017-01-08 11:41 |
1 700 SEK | 2017-01-06 19:59 |
1 000 SEK | 2017-01-06 13:05 |
800 SEK | 2017-01-05 22:54 |
750 SEK | 2017-01-05 21:29 |
300 SEK | 2017-01-05 18:54 |
200 SEK | 2017-01-05 19:21 |
100 SEK | Startpris |