Grålackad och kromad metall. Färgslitage, repor. (Längd 140-300)
2 500 SEK | 2017-01-08 04:11 |
2 400 SEK | 2017-01-08 12:02 |
2 200 SEK | 2017-01-08 10:50 |
1 800 SEK | 2017-01-07 23:53 |
1 600 SEK | 2017-01-07 18:14 |
550 SEK | 2017-01-05 20:30 |
150 SEK | 2017-01-05 19:21 |
100 SEK | 2017-01-05 18:34 |
100 SEK | Startpris |