Bronserad och förgylld. Med otydlig hallstämpel. Senare bronsering och förgyllning. Krön med lagning, kantavslag. (Höjd 68, bredd 28)
1 600 SEK | 2017-03-12 11:45 |
1 500 SEK | 2017-03-12 08:10 |
1 400 SEK | 2017-03-12 11:41 |
700 SEK | 2017-03-11 18:27 |
650 SEK | 2017-03-11 17:16 |
600 SEK | 2017-03-10 20:28 |
500 SEK | 2017-03-10 12:16 |
150 SEK | 2017-03-10 09:12 |
100 SEK | 2017-03-09 20:32 |
100 SEK | Startpris |