Förgylld brons. Med stommar i grön sten. Smärre förgyllningsslitage. (Höjd 48)
14 000 SEK | 2017-04-23 11:25 |
13 500 SEK | 2017-04-23 11:53 |
8 000 SEK | 2017-04-21 00:39 |
5 000 SEK | 2017-04-20 23:12 |
100 SEK | Startpris |