Bemålad plåt. Med detaljer i mässing. Handtag i trä. Signerad. Färgslitage. (Höjd 20)
6 600 SEK | 2018-07-29 12:01 |
6 400 SEK | 2018-07-29 11:57 |
6 000 SEK | 2018-07-29 11:51 |
4 800 SEK | 2018-07-29 11:36 |
2 500 SEK | 2018-07-28 20:40 |
2 000 SEK | 2018-07-27 18:55 |
900 SEK | 2018-07-28 13:48 |
650 SEK | 2018-07-27 23:01 |
500 SEK | 2018-07-27 11:01 |
150 SEK | 2018-07-27 07:50 |
100 SEK | 2018-07-26 20:37 |
100 SEK | Startpris |