Bemålad plåt. Fötter och lockknopp i mässing. Handtag i trä. Signerad. Färgslitage. (Höjd 22)
9 200 SEK | 2018-07-29 12:00 |
9 000 SEK | 2018-07-29 11:44 |
7 200 SEK | 2018-07-29 11:57 |
6 400 SEK | 2018-07-29 11:47 |
5 000 SEK | 2018-07-29 11:09 |
3 800 SEK | 2018-07-29 09:05 |
1 600 SEK | 2018-07-28 18:39 |
1 200 SEK | 2018-07-28 13:16 |
850 SEK | 2018-07-27 23:00 |
600 SEK | 2018-07-27 10:59 |
450 SEK | 2018-07-27 08:23 |
300 SEK | 2018-07-27 07:48 |
250 SEK | 2018-07-26 21:55 |
200 SEK | 2018-07-26 21:10 |
150 SEK | 2018-07-26 21:02 |
100 SEK | 2018-07-26 20:37 |
100 SEK | Startpris |