Bronserad och förgylld. Oval form med pärlbård. Krönt med rosett. Dubbla ljusarmar. Med Stockholms hallstämpel. Förgyllningsslitage, ljusarmsfäste med bristning. Glaset delvis anlupet. (Höjd 53, bredd 38)
8 600 SEK | 2018-09-09 11:57 |
8 600 SEK | 2018-09-09 12:07 |
7 800 SEK | 2018-09-09 11:30 |
7 600 SEK | 2018-09-09 11:20 |
6 400 SEK | 2018-09-09 10:49 |
5 800 SEK | 2018-09-09 06:54 |
4 400 SEK | 2018-09-06 21:22 |
2 200 SEK | 2018-09-06 23:07 |
2 000 SEK | 2018-09-06 22:24 |
1 200 SEK | 2018-09-06 21:23 |
1 000 SEK | 2018-09-06 20:37 |
250 SEK | 2018-09-06 20:06 |
100 SEK | 2018-09-06 19:41 |
100 SEK | Startpris |