Förgylld. Med snidade snäckformationer, bladrankor och växtlighet. Dekorerad med pärlbård. Med Stockholms hallstämpel. Krönande dekor med lagning. Sprickbildningar. Senare glas. (108x85)
8 400 SEK | 2018-09-09 09:42 |
8 200 SEK | 2018-09-09 11:08 |
6 000 SEK | 2018-09-07 19:22 |
6 000 SEK | 2018-09-07 21:47 |
5 600 SEK | 2018-09-07 14:29 |
5 000 SEK | 2018-09-07 07:31 |
3 600 SEK | 2018-09-06 19:08 |
1 500 SEK | 2018-09-06 20:12 |
1 000 SEK | 2018-09-06 19:14 |
100 SEK | Startpris |