Fanerad i valnöt. Med hopplister. Senare glas och bakstycke, fanersprickor, fanerskador. (63x54)
4 800 SEK | 2018-11-10 18:46 |
4 600 SEK | 2018-11-11 11:14 |
4 000 SEK | 2018-11-10 20:16 |
2 900 SEK | 2018-11-07 13:45 |
2 300 SEK | 2018-11-09 14:59 |
250 SEK | 2018-11-08 21:25 |
150 SEK | 2018-11-08 21:14 |
100 SEK | Startpris |