Förgylld och svartpatinerad brons. För sex ljus. Dekorerade pipor. Fästen i form av lejonmaskaroner. Övre skål i blåtonat glas. Stämplad "Raingo Fres". (Höjd 87, diameter ca.51)
9 200 SEK | 2018-12-09 12:01 |
9 000 SEK | 2018-12-09 11:58 |
7 000 SEK | 2018-12-09 11:08 |
6 000 SEK | 2018-12-08 13:32 |
4 200 SEK | 2018-12-07 22:31 |
2 600 SEK | 2018-12-06 11:48 |
1 800 SEK | 2018-12-05 22:24 |
550 SEK | 2018-12-06 07:57 |
450 SEK | 2018-12-06 01:56 |
100 SEK | Startpris |