Mässing, med svartmålad stomme. På tre kulfötter. Ostämplade. Fläckar. Stomme med ytlagning. (Höjd 38)
1 800 SEK | 2018-12-09 11:25 |
1 700 SEK | 2018-12-07 17:21 |
1 500 SEK | 2018-12-07 09:48 |
900 SEK | 2018-12-06 14:53 |
700 SEK | 2018-12-05 22:11 |
400 SEK | 2018-12-06 11:17 |
300 SEK | 2018-12-05 21:10 |
200 SEK | 2018-12-05 22:03 |
100 SEK | Startpris |