Förgylld brons. Med dekor av draperier, rosett och bladverk. Stämplade 1834. Manschetter med spår av elektrifiering. (Höjd 42)
8 000 SEK | 2018-12-09 11:15 |
8 000 SEK | 2018-12-09 11:31 |
7 200 SEK | 2018-12-09 11:20 |
5 400 SEK | 2018-12-08 18:57 |
3 800 SEK | 2018-12-06 18:42 |
3 200 SEK | 2018-12-06 14:12 |
2 600 SEK | 2018-12-06 11:49 |
1 200 SEK | 2018-12-06 11:03 |
900 SEK | 2018-12-05 23:46 |
500 SEK | 2018-12-05 22:00 |
100 SEK | Startpris |