Träskuren och bemålad. Nötningar, färgslitage, huvud med lagning. (Höjd 20)
2 500 SEK | 2019-01-13 11:59 |
2 400 SEK | 2019-01-13 11:48 |
2 300 SEK | 2019-01-13 11:57 |
1 800 SEK | 2019-01-13 00:21 |
1 800 SEK | 2019-01-13 08:52 |
1 400 SEK | 2019-01-12 21:55 |
1 300 SEK | 2019-01-12 19:37 |
1 000 SEK | 2019-01-11 16:49 |
900 SEK | 2019-01-11 06:57 |
800 SEK | 2019-01-10 21:25 |
800 SEK | 2019-01-10 22:55 |
700 SEK | 2019-01-10 21:27 |
100 SEK | Startpris |