Förgyllt handtag med inläggningar av pärlemor. Klinga av stål. Balja i läder och mässing, med graverad dekor. Klinga med fläckar, balja med slitage. (Längd 90)
2 200 SEK | 2019-02-23 15:22 |
2 100 SEK | 2019-02-23 11:28 |
1 500 SEK | 2019-02-23 10:59 |
950 SEK | 2019-02-22 21:12 |
750 SEK | 2019-02-22 14:43 |
700 SEK | 2019-02-22 12:21 |
700 SEK | 2019-02-22 13:13 |
400 SEK | 2019-02-21 21:52 |
350 SEK | 2019-02-21 21:39 |
300 SEK | 2019-02-21 20:50 |
250 SEK | 2019-02-21 20:22 |
200 SEK | 2019-02-21 20:22 |
150 SEK | 2019-02-21 20:13 |
100 SEK | 2019-02-21 19:47 |
100 SEK | Startpris |