Bronserad och förgylld. Krönt med urna och blomster. Senare glas. Förgyllningsslitage, bakstycke ställvis maskstunget, krön med lagning. (57x34)
3 400 SEK | 2019-02-24 12:04 |
3 200 SEK | 2019-02-24 12:03 |
2 600 SEK | 2019-02-24 11:52 |
2 000 SEK | 2019-02-23 14:56 |
1 800 SEK | 2019-02-23 14:34 |
1 200 SEK | 2019-02-22 13:15 |
700 SEK | 2019-02-22 18:45 |
600 SEK | 2019-02-21 20:47 |
450 SEK | 2019-02-22 08:27 |
250 SEK | 2019-02-22 07:50 |
150 SEK | 2019-02-21 20:12 |
100 SEK | Startpris |