Bronserad och förgylld. Med skuren dekor av blomslingor. Krönt med rosett. Tvådelat glas. Skuren pärlbård. Senare bronserad, lagningar, dekorsprickor. (Höjd 118)
4 200 SEK | 2019-03-17 10:31 |
4 000 SEK | 2019-03-15 23:19 |
4 000 SEK | 2019-03-17 10:59 |
3 200 SEK | 2019-03-17 09:09 |
2 300 SEK | 2019-03-16 15:21 |
2 200 SEK | 2019-03-15 08:20 |
2 200 SEK | 2019-03-15 14:17 |
2 000 SEK | 2019-03-14 23:25 |
450 SEK | 2019-03-14 20:17 |
350 SEK | 2019-03-14 22:59 |
250 SEK | 2019-03-14 21:32 |
100 SEK | Startpris |