Mässing. För sju ljus. Klotformad stomme. Stämplad. Undertill med ristat namn. Mindre ytslitage. (Längd 52, höjd 18)
4 400 SEK | 2019-03-16 23:09 |
4 200 SEK | 2019-03-16 10:16 |
3 200 SEK | 2019-03-16 12:19 |
1 800 SEK | 2019-03-16 07:05 |
1 500 SEK | 2019-03-15 21:25 |
1 000 SEK | 2019-03-14 22:35 |
700 SEK | 2019-03-14 19:52 |
450 SEK | 2019-03-14 20:09 |
350 SEK | 2019-03-14 19:29 |
150 SEK | 2019-03-14 19:14 |
100 SEK | Startpris |