Modellnummer 2483. Mässing. Två ljuspunkter vardera. Stämplade. Mindre ytslitage. (Höjd 19, längd 28)
6 200 SEK | 2019-04-28 11:57 |
6 000 SEK | 2019-04-28 11:38 |
5 400 SEK | 2019-04-28 11:13 |
5 000 SEK | 2019-04-27 22:59 |
4 400 SEK | 2019-04-28 10:47 |
3 800 SEK | 2019-04-26 09:14 |
3 600 SEK | 2019-04-26 14:18 |
3 200 SEK | 2019-04-26 14:04 |
1 200 SEK | 2019-04-26 11:28 |
1 000 SEK | 2019-04-25 22:59 |
1 000 SEK | 2019-04-25 23:02 |
150 SEK | 2019-04-25 22:53 |
100 SEK | 2019-04-25 21:28 |
100 SEK | Startpris |