Horn och läder. Med skuren och färgad dekor. Läderfäste med stämplat mönster. Slida och skaft signerade och daterade. Bruksslitage, fläckar. (Total längd 19)
35 000 SEK | 2019-04-28 11:50 |
34 500 SEK | 2019-04-28 09:23 |
31 000 SEK | 2019-04-28 11:15 |
17 000 SEK | 2019-04-27 08:23 |
12 500 SEK | 2019-04-26 22:22 |
8 200 SEK | 2019-04-25 21:49 |
1 100 SEK | 2019-04-25 21:19 |
1 000 SEK | 2019-04-25 20:58 |
150 SEK | 2019-04-25 20:22 |
100 SEK | 2019-04-25 19:52 |
100 SEK | Startpris |