Med bemålad figur, kurbits och text. Revor, lagningar. Slitage, veck. (130x130)
9 800 SEK | 2019-08-18 11:58 |
9 600 SEK | 2019-08-18 11:59 |
8 400 SEK | 2019-08-18 11:40 |
8 200 SEK | 2019-08-18 11:36 |
8 000 SEK | 2019-08-17 15:13 |
7 600 SEK | 2019-08-16 12:01 |
7 400 SEK | 2019-09-07 21:26 |
1 500 SEK | 2019-08-15 21:50 |
1 500 SEK | 2019-08-15 22:33 |
600 SEK | 2019-08-15 21:02 |
500 SEK | 2019-08-15 20:25 |
400 SEK | 2019-08-15 19:35 |
100 SEK | 2019-08-15 18:59 |
100 SEK | Startpris |