Förgylld brons. För två ljus. Löstagbara ljuspipor. Skärm i bemålad plåt. Stämplad H. Spår av elektrifiering, kompletterad, omarbetad. (Höjd 50)
7 200 SEK | 2019-09-16 15:46 |
7 000 SEK | 2019-09-28 01:32 |
6 200 SEK | 2019-09-27 17:39 |
1 800 SEK | 2019-09-27 08:34 |
1 200 SEK | 2019-09-27 07:52 |
1 000 SEK | 2019-09-26 19:31 |
150 SEK | 2019-09-26 19:21 |
100 SEK | Startpris |