Förgylld mässing. Ytslitage. (Höjd 17)
1 400 SEK | 2019-09-29 11:32 |
1 300 SEK | 2019-09-29 10:48 |
1 200 SEK | 2019-09-29 11:01 |
750 SEK | 2019-09-27 13:20 |
700 SEK | 2019-09-27 21:22 |
500 SEK | 2019-09-26 19:56 |
450 SEK | 2019-09-26 20:54 |
350 SEK | 2019-09-26 19:54 |
150 SEK | 2019-09-26 19:46 |
100 SEK | 2019-09-26 18:55 |
100 SEK | Startpris |