Förgylld och bronserad metall. Sockel av marmor. Behängda med prismor. Ytslitage, mindre fläckar. (Höjd 38)
850 SEK | 2019-09-29 11:41 |
800 SEK | 2019-09-29 11:29 |
750 SEK | 2019-09-29 10:45 |
600 SEK | 2019-09-28 22:01 |
500 SEK | 2019-09-27 22:33 |
350 SEK | 2019-09-28 21:05 |
250 SEK | 2019-09-27 19:37 |
200 SEK | 2019-09-26 21:17 |
100 SEK | Startpris |