Olja på träskiva, motiv med helgon. Krackeleringar, något maskstungen, fläckar. (35x25,5)
950 SEK | 2019-09-29 11:11 |
900 SEK | 2019-09-29 11:00 |
650 SEK | 2019-09-29 10:44 |
200 SEK | 2019-09-27 12:22 |
150 SEK | 2019-09-26 22:52 |
100 SEK | 2019-09-26 19:57 |
100 SEK | Start price |