Förgylld brons. Med dekor blomkrans och kvinnoansikte. Förgyllningsslitage, ett spikfäste saknas. (Diameter 12,5)
1 600 SEK | 2019-09-29 11:58 |
1 500 SEK | 2019-09-29 11:42 |
1 500 SEK | 2019-09-29 11:44 |
1 200 SEK | 2019-09-29 11:34 |
1 000 SEK | 2019-09-28 21:08 |
500 SEK | 2019-09-27 00:54 |
200 SEK | 2019-09-26 19:35 |
100 SEK | 2019-09-26 19:04 |
100 SEK | Startpris |