Emaljerad. Med detaljer i silver samt guld. Lock med infälld miniatyrmålning, signerad Ruché 1777. Insats av sköldpadd. Emaljskador/sprickor. Locket invändigt med spricka, insats med kantavslag. (Höjd 3, diameter 6)
5 200 SEK | 2019-09-27 14:51 |
5 000 SEK | 2019-09-27 14:56 |
3 200 SEK | 2019-09-27 12:31 |
900 SEK | 2019-09-26 22:15 |
800 SEK | 2019-09-26 22:08 |
300 SEK | 2019-09-26 21:00 |
200 SEK | 2019-09-26 20:29 |
100 SEK | 2019-09-26 19:43 |
100 SEK | Startpris |