Träskuren och bemålad. Enligt uppgift tidigare proveniens Helmer Masolle. Två ben med lagning. Mindre avslag, färgslitage. (Höjd 24)
3 600 SEK | 2019-09-23 11:19 |
3 400 SEK | 2019-09-29 12:00 |
1 800 SEK | 2019-09-29 11:41 |
1 300 SEK | 2019-09-27 14:21 |
350 SEK | 2019-09-26 19:05 |
100 SEK | Startpris |