Guldfärgad metall. Ytslitage, repor. (Höjd 20)
400 SEK | 2019-09-29 11:08 |
350 SEK | 2019-09-29 09:57 |
100 SEK | 2019-09-27 06:43 |
100 SEK | Startpris |