Bemålad terrakotta. Tomte på öltunna. Naggar, tunnan med spricka, färgslitage. (Höjd 15,5)
400 SEK | 2019-09-26 20:25 |
350 SEK | 2019-09-29 10:21 |
150 SEK | 2019-09-28 12:10 |
100 SEK | Start price |