Valnöt. Beslag och detaljer i mässing. Invändigt med skrivskiva. Inredning med skador. Ställvis ärgad, fanerbortfall, lister delvis lösa. Fläckar. (Höjd 18, längd 50, bredd 26)
550 SEK | 2019-09-29 11:42 |
500 SEK | 2019-09-28 20:40 |
150 SEK | 2019-09-28 01:24 |
100 SEK | 2019-09-26 20:05 |
100 SEK | Start price |