Mässing. Med genombruten dekor. Takkåpa i mässing. Ytslitage, repor. (Kupans höjd 19)
350 SEK | 2019-09-29 13:43 |
300 SEK | 2019-09-28 13:27 |
200 SEK | 2019-09-28 13:34 |
100 SEK | Startpris |