Trä och mässing. Grönlackad plåtskärm. Ytslitage, fläckar. Skärm med repor. Fot med bristning. (Höjd 43)
800 SEK | 2019-09-29 10:49 |
750 SEK | 2019-09-28 15:36 |
650 SEK | 2019-09-28 11:46 |
350 SEK | 2019-09-27 20:08 |
200 SEK | 2019-09-27 09:10 |
100 SEK | 2019-09-26 22:22 |
100 SEK | Startpris |