Mässing. Stämplade. Monterat emblem. Ytslitage, fläckar. (Höjd 17)
3 400 SEK | 2019-09-29 11:32 |
3 200 SEK | 2019-09-26 20:02 |
2 600 SEK | 2019-09-28 09:00 |
1 800 SEK | 2019-09-27 21:22 |
800 SEK | 2019-09-26 21:56 |
700 SEK | 2019-09-26 20:54 |
550 SEK | 2019-09-26 19:49 |
250 SEK | 2019-09-26 19:34 |
100 SEK | Startpris |