Ek, med dekorer i mässing. Tratt av bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Färgslitage, mindre skador. (Höjd 76)
3 400 SEK | 2019-09-29 06:39 |
3 200 SEK | 2019-09-28 08:05 |
3 000 SEK | 2019-09-27 22:31 |
1 200 SEK | 2019-09-26 20:00 |
1 000 SEK | 2019-09-27 12:06 |
350 SEK | 2019-09-26 19:25 |
250 SEK | 2019-09-26 19:48 |
100 SEK | Startpris |