Av Johan Åkerblad (1728-1799). Skulpterad och förgylld trä. Krönt med blomsterslingor. Tredelad fot. Monogramstämplad. Förgyllningsslitage, mindre dekorbortfall, krön med lagning. (Höjd 37)
5 800 SEK | 2019-09-29 08:27 |
5 600 SEK | 2019-09-27 21:21 |
4 400 SEK | 2019-09-28 20:45 |
4 000 SEK | 2019-09-27 08:24 |
1 500 SEK | 2019-09-26 21:04 |
1 200 SEK | 2019-09-26 19:53 |
550 SEK | 2019-09-26 19:31 |
450 SEK | 2019-09-26 19:15 |
100 SEK | Startpris |