Figuriner i porslin, Meissen. Stomme och ljusarmar i förgylld brons. Med porslinsblommor. Figurinerna stämplade. En figurin med lagning. Dekornaggar, en ljuspipa med avslag. (Höjd 25,5, bredd 23)
12 000 SEK | 2019-09-29 01:43 |
11 500 SEK | 2019-09-16 15:27 |
6 600 SEK | 2019-09-29 00:25 |
5 000 SEK | 2019-09-29 00:00 |
2 100 SEK | 2019-09-27 18:18 |
1 500 SEK | 2019-09-26 20:53 |
650 SEK | 2019-09-26 19:22 |
150 SEK | 2019-09-26 19:20 |
100 SEK | Startpris |